Multisportovní příměstský tábor


MULTISPORTOVNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
– PERFEKTNÍ START PRÁZDNIN

Navazujeme na veleúspěšné letní, zimní a podzimní tábory. Fotky zde, ohlasy od rodičů a dětí zde.

Florbal, Kin-ball, Brännball, Míčovky, Pálkovací hry, Kondiční gymnastika, Lukostřelba, Strečink a mnoho dalšího.
                                   

Cena: 1500/1990 Kč
                                   4/5 dní

 

V ceně: Špičkové zázemí sportovního areálu včetně haly, dopolední svačina, oběd, pitný režim, pedagogický dozor – tělocvikáři, florbaloví trenéři s licencí.

Multisportovní tábor vzniká pod záštitou FbC Sokol Předměřice nad Labem

Multisportovní tábor si klade za cíl nabídnout pohybové aktivity po dobu celého dne všem klukům i holkám ve věku 8 – 15 let, kteří se rádi hýbou. Nemusíš být profík, stačí nadšení. Během týdne dostaneš pořádnou dávku florbalu v místní hale pod vedením profíků, zkusíš si atypické sportovní hry jako jsou frisbee ultimate, brännball, naučíš se základy softbalu, projdeš se po slacklinách, zastřílíš ze sportovních reflexních luků, kvalitně zaposiluješ s vlastním tělem, dobře se najíš, a na závěr dne kvalitně protáhneš celé tělo při strečinku.

 

Po celou dobu se ti budou věnovat učitelé tělesné výchovy a florbaloví trenéři s licencí. Budeš v těch nejlepších rukou.

Po nabitém programu si půjdeš domů odpočinout, společně se shledáme zase další den ráno v Předměřicích – Nemůžeš tam netrefit.

 

Buď tě přivezou rodiče autem, nebo jestli dovolí, přijedeš MHD č. linky 15 na zastávku „Na Staré II.p“ a přes park přijdeš k hale.

Každý den buď na značkách mezi 8:00 – 8:30! Odchod domů 15:30 – 16:00!

S sebou nezapomeň každý den 2 trička na propocení, kraťasy/legíny, malý ručník, náhradní ponožky, sálovou a venkovní obuv, případně věci na sprchování, vlastní florbalovou hokejku, láhev na pití, pokud jsi jedlík, tak i malou sváču. My se postaráme o ovoce ke svačině, oběd a pitný režim. 

 

 

Žijeme i na sociálních sítích, dej nám LIKE, ať jsi v obraze.


 

 

Akce se koná při minimálním počtu 15 nahlášených dětí.

Při nižším počtu nahlášených dětí se akce ruší a peníze budou vráceny na účet objednatele v plné výši. V tomto případě bude akce zrušena nejpozději do 25.6. 2019.

Tábor Panda, z.s.

taborpanda@gmail.com

606 628 218

Adresa tábora - Doubí
Doubí 24
390 02 Košice


Adresa tábora - Potštejn
Potštejn 525
517 43 Potštejn

IČ: 06626441