Klasický s volitelnými aktivitami


Zajímáš se o spoustu věcí a chceš si všechno vyzkoušet? Je ti mezi 9 a 16 lety? Každý večer si vybereš ze široké nabídky aktivit na další dopoledne.

Vypadá to asi takhle: Dneska fotbálek, zítra lukostřelba, další den půjdu asi natáčet film, docela se mi líbí ten softbal, just dance – to byla jízda, co si dám příště?!         

 

Díky vlastní volbě programu se každý může dle nálady a chuti přihlásit na aktivity, které ho baví a zajímají nebo které chce vyzkoušet. Baví tě sport, kreativní věci, divadlo, vaření, tábornické dovednosti, natáčení filmů, střelba z luku, chození po slackline, lezení na umělé stěně, atd…?!

Vyber si, co chceš, vrať se k tomu, co tě bavilo, nebo prostě jen zkoušej všechno, co tě napadne. Odpoledne strávíš s oddílem na společném programu, nebo změříš síly s ostatními v táboře v rámci velké celotáborové hry. Večer se můžeš těšit na soutěže, divadla, projekce a diskotéky s profesionálním osvětlením a mlhou.
Samozřejmostí je též stezka odvahy.

Jsi celiak? Nevadí, vaříme i bezlepkově! Stačí uvést do přihlášky.  Výsledek obrázku pro bezlepková dieta

A kdo další pojede? 

Naše vedoucí si můžeš prohlédnout ZDE

Jak to u nás vypadá? Prohlídni si tábor na mapě a videu.

Po poledním klidu si užiješ spoustu srandy, akce i napětí u celotáborové hry se zbytkem tábora či v rámci oddílu. Večer se máš rovněž na co těšit. Celospolečenský program a diskotéky jsou u nás samozřejmostí!