Informace pro rodiče

Rodiče by zde měli najít všechny potřebné informace.
– Kdo jsme, Termíny a ceny, odjezdové info, dokumenty ke stažení
Tábor Panda, z.s. je parta nadšených mladých lidí okolo předsedy spolku Pavla Knajfla, která se snaží dětem, mladistvým i dospělým zorganizovat kvalitní volnočasovou náplň v průběhu celého roku a to zejména formou pobytových zotavovacích akcí – táborů. Podívejte se na naše akce detailněji ve foto/videogalerii nebo si můžete počíst v recenzích.

Letní tábor se koná pravidelně v Doubí nedaleko města Tábor. Mezi lety 2020-2022 také v Potštejně. V roce 2023 jsme přesídlili do areálu Seč. Absolutní novinkou v roce 2024 je 3. turnus – vyrazíme do Rokytnice v Orlických horách. V zimě jezdíme do Krkonoš, do Rokytnice nad Jizerou. Rádi bychom výhledově začali lyžovat v Alpách. První ročník podzimního tábora se konal v Kořenově v Jizerských horách. Další v Bedřichově. V roce 2019 jsme rovněž přidali Multisportovní příměstský tábor v Hradci Králové Předměřicích nyní už v Hradci Králové. První akcí pro dospělé (15+) byl multisportovní turnaj smíšených týmů Panda Cup, ten se poprvé konal v září 2019 v Hradci Králové.

Každá akce je personálně zajištěna plnoletým prověřeným dozorem. Organizace programu vychází z pedagogických zkušeností, platné legislativy, věkových zvláštností dané skupiny účastníků či jejich preferencí. Z tohoto důvodu je nutné vyžadovat od účastníků letních, zimních či dalších akcí potřebné informace a potvrzení.

Společné ubytování: snažíme se vyjít vašim preferencím, někdy to ale není možné (jiné pohlaví, velký věkový rozdíl dětí, více osob na spolubydlení). Vynasnažíme se, ale poslední slovo máme my. Nevolejte nám proto s výhružkami, že tábor rušíte, když syn nebude s těmi 6 konkrétními chlapci, které uvedl v přihlášce, děkujeme za pochopení. Jsme limitování kapacitou, a i ostatní uvedli svoje preference.
Stravování: děti mají stravu 5x denně (snídaně, oběd, svačina, večeře, druhá večeře). Na pobytovém táboře naše paní kuchařky připraví i bezlepkovou dietu, ta je za příplatek (nákup speciálních potravin). Pokud bydlíme v penzionu/hotelu (zimní a podzimní tábor), bezlepková dieta je k diskuzi.
Doprava: zpravidla pro letní pobytový tábor nabízíme společnou dopravu za příplatek. Odjíždíme dle typu tábora vždy z Prahy (Horní Počernice). Pokud pojedete do Rokytnice nebo na Seč, můžete nastoupit v Hradci Králové. K dispozici je zpáteční či jednosměrnou varianta. Na zimní a podzimní tábor je doprava v ceně. Vždy k nám můžete přijet po vlastní ose individuální dopravou.

Pokud s námi jedete na letní pobytový tábor opakovaně, poskytneme vám slevu za věrnost ve výši 50 Kč/osoba/roky účasti. S dětmi řádíme, co to jde, ale aby vše fungovalo, musíme mít na táboře jasně stanovená pravidla. Ať už volného pohybu, chování, návykových látek, denního režimu, či úklidu. Pro všechny platí stejně. Nezapomeňte si přečíst naše smluvní podmínky.

ČTĚTE DÁLE

PRO VÍDE DETAILŮ SI STÁHNĚTE DOKUMENTACI U KAŽDÉHO TURNUSU

ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH
Pokyny k odjezdu, povinné dokumenty, seznam věcí, apod…

 

DOUBÍ NAD LUŽNICÍ
Pokyny k odjezdu, povinné dokumenty, seznam věcí, apod…

SEČ U CHRUDIMI
Pokyny k odjezdu, povinné dokumenty, seznam věcí, apod…

 

Děkujeme všem za poskytnuté REFERENCE, další můžete najít, pokud si nás najdete na Facebooku nebo vyhledáte Googlem. Naše akce poctivě dokumentujeme, můžete se na ně podívat zde: FOTOGALERIE