Tábor pro nejmenší

Je ti mezi 6 a 9 lety? Jedeš poprvé na tábor?

Ničeho se nemusíš bát. Nachystali jsme pro tebe super tábor.

Můžeš se těšit na napínavou celotáborovou hru, výlety do okolní přírody, táborák, zábavný večerní program, diskotéky a mnoho dalšího!                                 

Hry, hry, hry a zase hry. Pozornost dětí a zejména těch mladších zaujme každou chvilku něco jiného. Jsme si toho vědomi, a proto jsme přizpůsobili i program tábora pro nejmenší. Pestrost aktivit je opravdu široká. Na své si přijdou všechny děti. Velký důraz klademe na budování pozitivního vztahu k pohybové aktivitě, proto je mnoho her pohybových, nezapomínáme ale v žádném případě ani na činnosti výtvarné, kreativní či s hudbou.


CENA: 4 700 Kč/3 300 Kč (zkrácený turnus)


O kvalitní dozor a programovou náplň se postarají naši zkušení vedoucí a praktikanti. Přes den jsou průvodci táborovým světem, večer ukládají děti a čtou pohádku na dobrou noc a v noci drží stýskací pohotovost. ?

Děti bydlí na budově se sociálním zařízením ve 4lůžkových pokojích. Vedoucí bydlí na stejném patře ve svém pokoji.

A JAK TO U NÁS NA TÁBOŘE VYPADÁ?

Tábor je prostor pro první osamostatnění dětí od rodičů, postaráme se, aby se vše v pořádku zvládlo. Pevně věříme, že se děti domů vrátí s hromadou příjemných zážitků, dobře najedené, s novými kamarády, ale hlavně s vyšším sebevědomím a samostatnější.

Pokud je na Tebe 14 dní dlouhá doba, pojeď s námi na zkrácený turnus. V polovině tábora můžeš odjet domů, nebo zůstat až do konce. Rozhodneš se sám, s rodiči to pak všechno domluvíme.

Už se na tebe všichni těšíme!

Jsi celiak? Nevadí, vaříme i bezlepkově! Stačí uvést do přihlášky.  Výsledek obrázku pro bezlepková dieta

A kdo další pojede? 

Naše vedoucí si můžeš prohlédnout ZDE

Jak to u nás vypadá? Prohlídni si tábor na mapě a videu.

Po poledním klidu si užiješ spoustu srandy, akce i napětí u celotáborové hry se zbytkem tábora či v rámci oddílu. Večer se máš rovněž na co těšit. Celospolečenský program a diskotéky jsou u nás samozřejmostí!

TÉMA CELOTÁBOROVÉ HRY PRO NEJMENŠÍ V ROCE 2019 JE:

Z POHÁDKY DO POHÁDKY

Tvým úkolem bude přemoci zlého čaroděje a vysvobodit zakletého krále říše pohádek.