Fanda

Ahoj, jmenuji se Fanda.

Narodil jsem se v Hradci Králové a celý svůj život žiju v malé vesničce Semonice poblíž Jaroměře. Do Jaroměře jsem chodil na základní školu, kde jsem potkal, tehdy pro mě pana učitele, Pavla Knajfla. Byl to můj učitel dějepisu a musím říct, že jen málo kdo měl tak záživné a naplňující hodiny jako on.

V první třídě jsem začal s tancováním. 8 let jsem tancoval společenské tance, vyhrál jsem mistrovství České republiky v roce 2014 a od roku 2018 jsem skončil a začal jsem se věnovat vlastnímu projektu ,,Moderní průvodce‘‘ a tancuju všechny možné styly na různých místech. Jako Moderní průvodce vytvářím videa a dávám je na internet, abych měl větší publikum. Kromě tancování hraju i volejbal, zajímám se o elektrotechniku, hudbu a vědu.

Na tábor jsem se dostal teprve minulý rok a zkušenost to byla perfektní. Byl to můj první tábor v životě a vůbec toho nelituji. Tábor Panda doporučuji a dokonce jsem dostal možnost se také zapojit jako praktikant. No tak schválně jak moc si to letos užijeme. Jediná možnost… jak to zjistit… jet taky!