Programové školení personálu

Programové školení vedoucích 2019

Mnoho z nás už skoro nemohlo dospat! Letní školení vedoucích se letos opět konalo v Doubí – našem útočišti pro letní tábor. Sešli jsme se v hojném počtu v sobotu 11. 5. 2019.

Vždy jsme si vařili oběd sami, ale nejsme profíci, navíc jsme ubrali 1 školící den, a tak byly vítanou posilou do týmu naše nové kuchařky – Anetka s Ivet. Nejen, že nám ušetřily spoustu času, ale jejich servis byl famózní! Vaří luxusně, máte se opravdu na co těšit.

Sobota patřila Pavlovi – mluvil o minulém roce, řešili jsme investice do materiálu, vize na další roky, závazné postupy při řešení konkrétních situací na táboře. Dále si vzal pod svoje křídla náplň sportovního tábora a vše dopodrobna probral s Matesem, který tábor spolu s novým členem posádky – Bedym, povede.

I letos budeme poctěni přítomností Irči. Zástupkyně hlavase opravdu precizně prošla připravené hry a programy všech oddílů. S vedoucími odladila dopolední i odpolední program. Dámy a pánové, tohle bude opravdu Top Topinka! 🙂 Irčo, jsi jednička!

Za zdravotníky se zúčastnil Mike (Anetka žije v Německu, má to trošku z ruky). Vedoucí musí být připraveni poskytnout bezchybně i 1. pomoc. Prošli jsme proto pod jeho vedením nejčastější zdravotní komplikace u dětí a jejich řešení. Vše jsme si i prakticky vyzkoušeli a to včetně resuscitace na profesionálním resuscitačním modelu. Sobotu jsme zakončili grilováním a společenskými hrami.

Neděle byla ve znamení úklidu areálu.

Vše se stihlo.

Po vynikajícím obědě už jsme pádili zase všichni domů.

MY JSME READY!!! A CO VY? 

TAK V DOUBÍ… POZDRAV PANDU! 🙂

Ještě ses nepřihlásil/a?! Tak šup šup….