Rubrika: Novinky

Covid pravidla 2021

Dobrý den, milí mladí pandí přátelé, přinášíme důležité informace ohledně testování v rámci opatření COVID-19 a konání táborů – léto 2021. Nejdříve bych chtěl říct, že jsme opravdu rádi, že můžeme na tábor jet a v rámci možností fungovat. Opravdu jsme si dali práci a těšíme se na všechny děti. Budeme vyžadovat tyto typy potvrzení:… Přečíst více »

Školení personálu 2021

Školení personálu  je pro nás jednou z nejdůležitějších věcí v rámci naší organizace. S našimi vedoucími se snažíme pracovat systematicky. Jednáme v partnerské rovině, poskytujeme si zpětnou vazbu a vše diskutujeme. Pomáháme si a máme v sebe velkou vzájemnou důvěru. Před každou sezonou se vždy na 1 víkend všichni sejdeme a probíráme předpisy, ladíme program,… Přečíst více »

Letní video 2021

Milí mladí přátelé, přinášíme vám nové video našich letních táborů. Pokud váháte, co s volným létem, pusťte si ho…. No a pak už budete mít problémy s plánováním vyřešené.. :)))  Rádi mezi námi uvítáme nové tváře! Budeš to právě ty?

Joooo!!!! Letní tábory budou!!!

Na tuto zprávu jsme čekali. A přišla!!! V létě se uvidíme! Vývoj pandemie zpomaluje a ministerstvo zdravotnictví už nyní souhlasí s konáním letních dětských táborů. Zvýšená hygiena, dezinfekce, vlastní vstupní negativní test. Zdroj informací: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10118379000-udalosti-v-regionech-praha/221411000140428-udalosti-v-regionech/obsah/836392-letni-tabory-pravdepodobne-budou To dáme! Všichni vedoucí se už moc těší! Jestli jste ještě nedali přihlášku, neváhejte! 🙂  

Zimní tábor 2021 ZRUŠEN

Dobrý den, vážení přátelé, kamarádi… Z důvodu vládních opatření rušíme tento ročník zimního tábora. Opravdu jsme se všichni těšili. Zima byla parádní.. Nedá se nic dělat. Tak zase za rok! Buďte zdraví! Doufejte s námi, že léto bude! Pokud jste vybrali svůj tábor, můžete se přihlásit, rádi vás uvidíme.

Termínový kalendář 2021

A je to tady! Přinášíme termíny pro naše tábory. V roce 2021, chystáme tyto akce: Vše samozřejmě záleží na aktuální zdravotní situaci a příslušných vládních a hygienických nařízeních. Jsme optimisté, počítáme s tím nejlepším scénářem, že vše bude povoleno. Pokud ne, včas se k tomu vyjádříme. V případě přihlášení na akci, která se nebude moci… Přečíst více »

Vzpomínáme na podzimní tábor 2019

Ahoj všem, jak jsme již jednou psali, tak letos jsme vzhledem k okolnostem museli podzimní tábor vynechat. To nám ale nebrání v tom zavzpomínat si na ten loňský, který jsme trávili v Bedřichově Jizerských horách. Naši táborníci tam dostali za úkol plnit různé zábavné úkoly. Podívejte se sami, jak se jim to dařilo. Užili jsme… Přečíst více »

Podzimní tábor 2020 nebude

V letošním roce musíme podzimní tábor bohužel vynechat. Nachystané to bylo pěkně.. Děkujeme všem za podporu a zájem. ♥ Díky Lůco, Sáro, Kiko, Lindo, Jani, Majku, Bambus.. Uvidíme se v Krkonoších na sněhu.. Snad.. Pevné zdraví všem. Posíláme vzpomínku na minulý rok 🙂 

Třetí ročník v Doubí v plném proudu

Tohle je balzám na duši. Dovolená, která fyzicky vybije, ale neskutečně posílí a pohladí na duši. Aby ne, v Doubí jsme toto léto celkem již 9. sezónu. Někteří vedoucí, kteří tvoří náš tým jedou poosmé, posedmé,… Tým je sehraný, stálý. Materiál stále pořizujeme a hlavně si to všichni a hlavně děti užíváme! Máme 2 nové… Přečíst více »

Potštejn napoprvé dopadl skvěle!

Letošní táborová sezóna byla nejistá… Nejistoty: Areál, COVID, málo dětí…. Poprvé jsme se letos vydali do nového areálu v Potštejně. Nový tým vedoucích, nové děti… Nakonec se nás sešlo na první rok 74 dětí a skoro 20 lidí v personálu. Počasí nám opravdu přálo a program vyšel na jedničku. Děkujeme všem, kteří nám dali důvěru… Přečíst více »

Potštejn – už skoro jedeme! :)

Ahoj všem! V neděli se uvidíme na značkách v Potštejně! Málem na to nedošlo no a už je to tady 🙂 Nezapomeňte být připravení. Přinášíme krátkou rekapitulaci, co, jak, kdy, kde, kam a s kým 🙂  Praha – sraz u ZŠ Ratibořická – sraz 14:00 – přijedou 2 dodávky a pí uč. Šamonilová Hradec Králové… Přečíst více »

Školení personálu v Potštejně

Dobrý den, vážení přátelé, na vědomí se dává, že jsme se téměř všichni vedoucí o víkendu 5.-7. června 2020 potkali v novém areálu v Potštejně, abychom se patřičně připravili na nadcházející tábory právě v Potštejně ale i klasicky v Doubí. Přípravy programu jsou v cílové rovince. Máme za sebou též obeznámení o zdravotní péči a… Přečíst více »

♥LETNÍ TÁBOR BUDE! YES!♥

Nádherná zpráva. Od začátku tohoto týdny postupně prosakovaly informace o možném konání letních táborů. Dnes 14.5. 2020 byly oficiálně letní tábory povoleny. Novinky.cz: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/detske-tabory-se-mohou-otevrit-27-cervna-40324040 Události ČT 14.5. 2020 https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097181328-udalosti/220411000100514/video/767616 Těšíme se, ani nevíte jak. Přípravy finišují, bude to krasojízda! Máte čas? No tak se přidejte, rádi vás přibereme! Stačí si jen vybrat: https://taborpanda.cz/letni-tabory/  

Bude letní tábor? – Covid 19

Zdraví na 1. místě! Asi si všichni klademe stejnou otázku ohledně letních táborů – Budou se letos konat? Vzhledem k aktuální situaci je těžko předvídatelné, zda-li k tomu dojde, navíc nemám ani křišťálovou kouli.. 🙂 Pokud vláda ČR otevře školy ještě před letními prázdninami, troufnu si jako učitel tvrdit, že budou i letní tábory. I nadále… Přečíst více »

Zimní tábor 2020? Fantazie to byla!

Zimní tábor se klasicky uskutečnil v Rokytnici nad Jizerou. Letos jsme změnili ubytování a dobře jsme udělali! Maximální ochota majitelů, skvělé společenské zázemí i kuchyně. Tohle se opravdu povedlo. Se sněhem to bylo krapet horší, na nejbližší sjezdovku jsme to měli cca 600 m chůze po rovině a v závěru do mírného kopce, to bylo… Přečíst více »

Zimní tábor klepe na dveře

Dobrý den, vážení rodiče, přinášíme organizační informace pro náš zimní tábor v Rokytnici nad Jizerou. Počasí nám nadělalo pár vrásek, ale my se zlomit nenecháme! 🙂 Střediska v Rokytnici jsou kromě Studenova v provozu (snad nám do odjezdu Krakonoš ještě něco přisype..)   . Letos se nově chystáme vyrazit také do areálu Horní Domky, kde se… Přečíst více »

Panda Cup 2019

Přátelé, kamarádi, povedl se další projekt! Už děláme akce pro všechny věkové skupiny a plníme tak bezezbytku poslání našeho spolku! Mám opravdu velkou radost, že se kolem nás vytvořila skupina lidí, která nemá problém přivstat si a třeba i přijet 200 km! Jste dobří! 🙂 Nemělo to chybu. Sešli jsme se 14. září v Hradci… Přečíst více »

Programové školení personálu

Programové školení vedoucích 2019 Mnoho z nás už skoro nemohlo dospat! Letní školení vedoucích se letos opět konalo v Doubí – našem útočišti pro letní tábor. Sešli jsme se v hojném počtu v sobotu 11. 5. 2019. Vždy jsme si vařili oběd sami, ale nejsme profíci, navíc jsme ubrali 1 školící den, a tak byly… Přečíst více »

primestak

Máme pro vás novinku! CHYSTÁME PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR!  Protože jsme učitelé – tělocvikáři, snažíme se nacházet co nejvíce příležitostí, jak rozhýbat dnešní děti. S kamarády z florbalu jsme probírali svoji práci, koníčky,… Slovo dalo slovo a byla tu myšlenka příměstského tábora. Rozhýbeme děti i o prázdninách, navíc u nás doma v Hradci, naordinujeme jim pořádnou dávku… Přečíst více »

Přidáváme pro Vás letní novinku

Milí mladí přátelé, v létě se opět můžete těšit na nabitý program. NOVĚ MÁME NACHYSTANÝ TEENAGE ODDÍL! Baví tě letní tábory a bylo ti už 15 let?  Chceš si užít léto mezi vrstevníky i letos? Láká Tě spousta zážitků, zábavy, ale i možnost získat zkušenosti pro práci s oddílem? Pak je pro Tebe teenage tábor jasná volba…. Přečíst více »

VELKÝ DÍK VŠEM, KTEŘÍ NÁM POMOHLI :)

Jak to tenkrát s tím táborem doopravdy bylo? … Dobrý den, milí mladí pandí přátelé. V létě 2017 jsem byl přesvědčený, že toto byl můj poslední tábor pod značkou OKO, chtěl jsem jiné léto, nebo vlastní projekt, dost táborů na klíč.. Když do vlastního tak jedině Doubí, ale správce Martin mi řekl, že mám sice… Přečíst více »

Instagram -novinky

Ahoj všem, milí mladí přátelé, pojďme společně naplnit náš INSTAGRAM!    Náš profil naleznete zde: https://www.instagram.com/taborpanda/ SLEDUJTE NÁS! MY VÁS TAKY BUDEME SLEDOVAT 😀 Každý z vás má nějakou fotku z Doubí, která není v oficiální fotogalerii, ale máte s ní spojené příjemné vzpomínky! My nemáme kapacitu fotit všechno, ale jsme otevřeni sdílet 🙂 Pojďme… Přečíst více »

Terka Vodáková

Ahoj všem, je to vždycky radost, když se vidíme. Jsem moc rád, když se mi ozýváte, když napíšete, co je nového, jak se vám daří… 🙂 Příkladem je i Terka Vodáková, multitalentovaná 17letá mladá slečna a budoucí studentka konzervatoře v Plzni. Tereza je špičkovou hráčkou na příčnou flétnu. K nám na tábor se vydávala z… Přečíst více »

Školení – Doubí 2018

Pozdrav Pandu všem! 🙂 Máme za sebou úvodní programové školení, které se letos uskutečnilo v milovaném Doubí! Správce Martin nachystal skvělé zázemí a my se mohli vrhnout na novou etapovku! Vyslyšeli jsme zpětnou vazbu z minulého roku a přidáváme 2 etapy. Celkem nás tedy čeká mimo specializovaného nebo výběrového dopoledního programu 7 mega nabušených her!… Přečíst více »

Letáková pomoc

Začínáme…. První ročník vlastního tábora musí klapnout! 🙂 Stačilo nadhodit, že máme vytištěnou spoustu pandích letáků a pomocníci se jen hrnou. Moc díky! Skvělý tým vedoucích nezklamal, ale pozor! Pro svou porci letáků do školy a kamarádům si přijeli i děti! Takže krásná sešlost a stihlo se i pracovat. Tohle mě zahřálo u srdíčka. NAVÍC… Přečíst více »

Zpětná vazba – zimní tábor

Ahoj všem, zimní tábor se vydařil. Velké díky za Vaše ohlasy. Počíst si můžete v přiloženém souboru. Zimní tábor 2018 – zpětná vazba První ročník je vždy náročný, ale když se Vám podaří dát do kupy skvělý tým a obklopit se profesionály, jde to vždy líp. A nám to vyšlo parádně! 🙂 PROTO BYCH CHTĚL… Přečíst více »

Zimní tábor 2018

Pozdrav Pandu všem! Právě jsme se vrátili ze zimního tábora, fotky jsem vystavili na zonerama.com VŠECHNY NAŠE FOTKY BUDEME HRÁT SEM! www.taborpanda.zonerama.com 

TÁBOROVÝ SRAZ V PRAZE A NEJEN PRO PRAŽÁKY – V HLAVNÍ ROLI LŮCA

Zdarec bando! Děkuji všem za účast a hlavně Lůce za skvělý program a iniciativu. Není lehké si najít čas, dát do kupy docela velkou bandu nejen z Prahy ale i z jižních Čech!! FANTAZIE! 🙂 PŘIKLÁDÁME PÁR FOTEČEK A 2 VIDEJKA… paráda! 1. VIDEO JE PRO ZELÍHO K NAROZKÁM! 🙂   Pevně doufám, že se… Přečíst více »

Zimní tábor bude v Krkonoších!

Zdarec bando, podařila se neskutečná věc. Dostali jsme se na místo, jak poslední 2 roky s lyžařským kurzem ZŠ Ostrov. Prověřený penzion, ochotný personál, švédské stoly, ale hlavně, ráno pěkně v přeskáčích vyjdeš z chaty a jsi na sjezdovce! PARÁDA!! Počasí a kamery přímo z naší sjezdovky můžete sledovat zde: AKTUÁLNĚ ZE STUDENOVA

Táborový předvánoční sraz v Hradci

Ahoj všem, 16.11. 2017 jsme se sešli v Hradci na předvánočním setkání se všemi vedoucími. Pavel odhalil nový projekt a jsme nadšení! Jedeme na Pandu!!! Přidáte se?